Partneriskoláink

A 2018/2019. tanévben ellátott köznevelési intézmények listája

 

Szerencsi Tankerületi Központ

Intézmény neve

Címe

Tiszalúci Arany János Általános Iskola

3565 Tiszalúc, Hársfa utca 13

Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti  Általános Iskola


Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola Alsódobszai Telephelye

3718 Megyaszó, Fő út 24



3717 Alsódobsza, Rákóczi út 36

Bekecsi II. Rákóczi Ferenc Matematikai és Informatikai Általános Iskola

3903 Bekecs, Honvéd út 79

Legyesbényei Általános Iskola

3904 Legyesbénye, Dózsa György út 9

Monoki Kossuth Lajos Általános Iskola

3905 Monok, Kossuth Lajos utca 15

Rátkai Német Nemzetiségi Általános Iskola

3908 Rátka, Iskola tér 2

Koroknay Dániel Tehetséggondozó Általános Iskola

3909 Mád, Rákóczi út 69

Taktaszadai Móra Ferenc Általános Iskola

3921 Taktaszada, Kossuth utca 64

Taktaharkányi Apáczai Csere János Általános Iskola

3922Taktaharkány, Vörösmarty utca 64

Taktakenézi Petőfi Sándor Általános Iskola

3924 Taktakenéz, Fő út 18

Prügyi Móricz Zsigmond Általános Iskola

3925 Prügy, Kinizsi út 2

Mezőzombori Kölcsey Ferenc Általános Iskola

3931 Mezőzombor, Kölcsey Ferenc út 7

Zempléni Árpád Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

3907 Tállya, Rákóczi út 16

Szikszói Móricz Zsigmond Általános Iskola

3800 Szikszó, Bethlen Gábor utca 1

Alsóvadászi Tompa Mihály Általános Iskola

3811 Alsóvadász, Fő út 68

Felsővadászi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

3814 Felsővadász, Rákóczi tér 1

Fogarasi János Általános Iskola


Fogarasi János Általános Iskola Rásonysápberencsi Tagiskolája

3831 Kázsmárk, Fő út 79


3833 Rásonysápberencs, Rákóczi út 101

Göőz József Általános Iskola

3841 Aszaló, Rákóczi út 72

Halmaji Gárdonyi Géza Általános Iskola


Halmaji Gárdonyi Géza Általános Iskola Felsődobszai Tagintézménye

3842 Halmaj, Fő út 17


3747 Felsődobsza, Petőfi út 39



Sárospataki Tankerületi Központ

Intézmény neve

Címe

Hidasnémeti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

3876 Hidasnémeti, Iskola út 1

Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és AMI

3881 Abaújszántó, Béke tér 15

Boldogkőváraljai Körzeti Általános Iskola

3885 Boldogkőváralja, Kossuth Lajos út 27

Vizsolyi Rákóczi Zsigmond Általános Iskola

3888 Vizsoly, Szent János út 96

Vilmányi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

3891 Vilmány, Fő út 98

Károlyi Gáspár Általános Iskola

3895 gönc, Károlyi Gáspár út 31

Kazinczy Ferenc Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű, Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola


Kazinczy Ferenc Általános Iskola Esze Tamás Tagintézménye


Kazinczy Ferenc Általános Iskola Jókai Mór Tagintézménye



Kazinczy Ferenc Általános Iskola Mikóházi Lőrincze Lajos Tagintézménye

3980 Sátoraljaújhely, Deák Ferenc utca 14




3980 Sátoraljaújhely, Esze Tamás utca 14



3980 Sátoraljaújhely, Jókai Mór utca 13




3989 Mikóháza, Szabadság utca 11

Hegyközi Nyelvoktató Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola


Hegyközi Általános Iskola Füzéri Perényi Péter Tagintézménye


Hegyközi Általános Iskola Kovácsvágási II. Rákóczi Ferenc Tagintézménye


Hegyközi Nyelvoktató Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Hollóházi Telephelye


Hegyközi Nyelvoktató Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola és alapfokú Művészeti Iskola Füzérkomlósi Telephelye

3994 Pálháza, Vásártér utca 13



3996 Füzér, Kossuth út 11



3992 Kovácsvágás, Fő út 50



3999 Hollóháza, Rákóczi út 50




3997 Füzérkomlós, Ady Endre út 39



Kazincbarcikai Tankerületi Központ

Intézmény neve

Címe

Kazinczi Gábor Általános Iskola

3642 Bánhorváti, Szabadság út 144

Lajos Árpád Általános Iskola

3643 Dédestapolcsány, Iskola utca 29

Berentei Általános Iskola


Berentei Általános Iskola Alacskai Telephelye

3704 Berente, Posta út 7


3779 Alacska, Kossuth utca 50

Sajókazai Balassi Bálint Általános Iskola

3720 Sajókaza, Ady Endre út 2

Kurityáni Kossuth Lajos Általános Iskola


Kurityáni Kossuth Lajos Általános Iskola Rudolftelepi Telephelye

3732 Kurityán, Kossuth Lajos út 79


3742 Rudoltelep, József Attila út 4

Gvadányi József Általános Iskola


Gvadányi József Általános Iskola Telekes Béla Telephely

3733 Rudabánya, Petőfi utca 22


3735 Felsőtelekes, Telekes Béla utca 1

Izsó Miklós Általános Iskola

3741 Izsófalva, Izsó Miklós út 173

Hosztják Albert Általános Iskola

3743 Ormosbánya, Fő utca 2

Sajókazai Kossuth Lajos Általános Iskola


Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskolája


Sajószentpéteri Kossuth Lajos Általános Iskola Móra Ferenc Tagiskolája

3770 Sajószentpéter, Kossuth Lajos út 195


3770 Sajószentpéter, Vörösmarty út 1



3770 Sajószentpéter, Móra Ferenc út 1

Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola


Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskolája


Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagiskolája


Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola

Ádám Jenő Tagiskolája



Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola

Dózsa György Tagiskolája



Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola

Gárdonyi Géza Tagiskolája

3700 Kazincbarcika, Pollack Mihály út 29


3700 Kazincbarcika, Árpád fejedelem tér 7/a



3700 Kazincbarcika, Herbolyai út 5



3700 Kazincbarcika, Mikszáth Kálmán út 2




3700 Kazincbarcika, Dózsa György út 39




3731 Szuhakálló, Bajcsi-Zsilinszkiy Endre út 47

 

Egri Főegyházmegye

Intézmény neve

Címe

Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda


Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda Mikófalvi Telephelye


Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda Borsodszentgyörgyi Tagiskolája

3347 Balaton, Kossuth Lajos út 80



3344 Mikófalva, II. Rákóczi Ferenc út 6



3623 Borsodszentgyörgy, Szentgyörgyi út 95-97

Szent Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda


Szent Mihály Katolikus Általános Iskola Serényfalvai Katolikus Általános Iskola Tagiskolája

3654 Bánréve, Kossuth út 22


3729 Serényfalva, Kossuth Lajos út 74

Szent László Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

3860 Encs, Petőfi út 18

Felsőzsolcai Szent István Katolikus Általános Iskola

3651 Felsőzsolca, Szent István út 2

Szent Anna Katolikus Általános Iskola

3626 Hangony, Rákóczi Ferenc út 136

Mátyás Király Katolikus Általános Iskola

3563 Hernádkak, Petőfi Sándor út 16

Szent István Katolikus Általános Iskola

3400 Mezőkövesd, Jezsuiták tere 3

Boldog Sándor Katolikus Általános Iskola

3421 Mezőnyárád, Szent István király út 75

Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola

3535 Miskolc, Móra Ferenc út 1/A

Gárdonyi Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda

3508 Miskolc, Szeretet utca 5

Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda

3508 Miskolc, Fadrusz János út 3-8

Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola

3530 Miskolc, Mádai Lajos utca 2

II. János Pál Katolikus Általános Iskola


II. János Pál Katolikus Általános Iskola 001-es telephelye

3600 Ózd, Bem József út 8


3600 Ózd, Bem József út 12

Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola


Fráter György Katolikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Szent István Tagiskolája

3572 Sajólád, Dózsa György út 74



3753 Sajópetri, Szabadság út 5

Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola

3950 Sárospatak, Bartók Béla út 2

V. István Katolikus Szakgimnázium és Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola Tagintézménye

3980 Sátoraljaújhely, József Attila utca 1

Bolyai János Katolikus Általános Iskola

3900 Szerencs, Rákóczi út 100

Szent Márton Katolikus Gimnázium és Általános Iskola

3800 Szikszó, Miskolci út 9

Tiszaújvárosi Szent István Katolikus Általános Iskola

3580 Tiszaújváros, Rózsa út 12

Szent II. János Pál Katolikus Általános Iskola

3577 Köröm, Kossuth Lajos utca 44

 

Tiszáninneni Református Egyházkerület

Intézmény neve

Címe

Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és alapfokú Művészeti Iskola


Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola

3564 Hernádnémeti, Petőfi Sándor utca 85



3716 Újcsanálos, Kossuth tér 1

Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda

3534 Miskolc, Nagy Lajos király útja 14

Miskolc Szirmai Református Általános Iskola

3521 Miskolc, Miskolci utca 38/a

Petőfi Sándor Református Általános Iskola

3980 Sátoraljaújhely, Petőfi Sándor utca 9

Pitypalatty-Völgyi Református Körzeti Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

3777 Parasznya, Dózsa György utca 16

Irinyi János Református Oktatási Központ –Óvoda, Általános Iskola, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Diákotthon

3700 Kazincbarcika, Alsóvárosi körút 39/a

Szalay Sámuel Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola

3527 Miskolc, Éder György utca 1

Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

3900 Szerencs, Rákóczi Zsigmond tér 1

Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola

3561 Felsőzsolca, Sport utca 2-6

Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona

3950 Sárospatak, Rákóczi út 1



Miskolci Egyházmegye

Intézmény neve

Címe

Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola


Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alpfokú Művészeti Iskola Rakacaszendi Tagintézménye

3780 Edelény, Borsodi út 36/b



3826 Rakacaszend, Rózsadomb út 17

Homrogdi Görögkatolikus Általános Iskola és Óvoda


Homrogdi Görögkatolikus Általáos Iskola és Óvoda Szent Gergely Görögkatolikus Általános Iskola és Óvoda Tagintézménye

3812 Homrogd, Kossuth utca 150



3809 Selyeb, Kossuth utca 37



Göncruszkai Református Egyházközség

Intézmény neve

Címe

Talentum Református Tehetséggondozó Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

3894 Göncruszka, Fő út 106

 

 

Esélytér Intézményfenntartó

Intézmény neve

Címe

Nebuló Általános Iskola

3534 Miskolc, Bertalan utca 4



Magyar Pünkösdi Egyház

Intézmény neve

Címe

Forrás Keresztény Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola és Alapfokú Művészeti Iskola

3416 Tard, Béke tér 3